Windows 7 Ultimate Sp1 Performance Edition Hızlı Driverli 2021


Orjinal Windows 7 Ultimate x86 ve x64 mimari isoları kullanılarak hazırlanan bu değerli çalışmada sistem içerisine driver entegre edildi. Güncelleştirmeler net framework 4.8 dahil olmak üzere windows 7 için geçerli son sürüm güncellemelerdir. Sistem içerisinden defender, telemetri vb gereksiz her şey silinmiş olup sistem performansı artırıldı. Windows 7 için gerekli olan ağ, ses ve bir çok driver içerisine özenle seçilip eklenmiştir. UAC devre dışıdır, sistemde herhangi bir görselleştirme yapılmamıştır. Bu sayede herkesin alıştığı arayüz kolay kullanımı ile sizlere sunuldu. Herhangi bir program içermez, resimlerden de görebileceğiniz üzere sadece net framework 4.8 + türkçe dili ve realtek driver yüklenmiştir. Bunun dışında hiç bir ayar içermez.

CD-DVD ile kurulabilir, sistem içerisinde windows 10 boot dosyaları kullanıldı, kurarken windows 10 gibi gözükebilir, lakin kurulan sistem windows 7’dir. Kurulum normalinden uzun sürüyor, eklenen driverlar kurulumun süresini uzatıyor, ancak kurulduktan sonra çok hafif olduğunu anlayacaksınız. ESD sıkıştırma içermiyor, boyutu zaten düşük. İndirince görürsünüz 🙂 Tüm güncelleştirme kalıntıları temizlendi, sistem içerisindeki loglar, gereksiz her şey silinmiştir. Bu sayede hem hafif hem hızlıdır. İnternet explorer 11 yüklü ve aktiftir. Resimlerde nelerin kapatılıp açıldığını görebilirsiniz. Masaüstüne tarayıcı ve aktivasyon için gereken her şey gelir. İsteyen siler, isteyen kullanır.

64 Bit için UEFI desteği vardır, hem gerçek bilgisayarda hem sanalda UEFI kurulum sorunsuzdur. Sadece kurulum biraz uzun sürüyor, onu da zaten açıkladım. 32 Bit mimari varsayılan olarak UEFI desteklemez, dolayısıyla UEFI kurulum söz konusu değildir.


Hatırlatma:

1-) Sistem içerisine bulabildiğim driverları entegre ettim. 300 küsür driver var içeriside ancak yine de driver problemi yaşanabilir. Bundan ötürü kendi driverlarınızı yedekleyin ve çeşitli araçlar ile (poweriso,dism, dism++ vb) entegre ediniz.

2-) Sistem normal şartlarda final sürümümdür. Başka bir güncelleme yayınlamayı düşünmüyorum. Sistemde herhangi bir kritik hata vb yoksa veya sistemin performansından çok fazla şikayet gelirse final v2 yayınlayabilirim. Kendi driverlarını entegre edemeyen arkadaşlar ise bana driver göndersin. Arşive ekler, yeni bir sistem çıkarırsam onun içine eklerim.

3-) Sistem orjinalliğini çok bozmadım, zaten windows 7 gayet hızlı bir sistem ben sadece ufak tefek yerleri yonttum. Bu yüzden bir çok bileşen halen duruyor.

4-) Kesinlikle güncelleştirme yapılmamasını öneriyorum. Defender, kötü amaçlı yazılım, windows 10’a yükseltme, lisans silici vb bir çok güncelleştirme gelebilir, bunları kurmayın sistem stabilliği anında gider çöp olur. Zaten windows 7 güncelleştirme devri bitti. Bu çalışmada ESU kaynaklı hiç bir update yok. Windows 7 için geçerli son sürüm updateler var sadece.————————————————————-

Boyut: 2,14 GB / 2,93 GB
Sıkıştırma: Zip/ Şifreli
Şifre: www.fullprogramlarindir.net

————————————————————–


Win 7 Ultimate Performance Edition

(((Alternatif)))

Win 7 Ultimate Performance Edition

(((Alternatif)))

Win 7 Ultimate Performance Edition 32

Win 7 Ultimate Performance Edition 64

Paylaşmak Güzeldir
Yazar
"İnsanda Güzel Olan Yüzdür Yüzde Güzel Olan Gözdür. Ama İnsanı İnsan Yapan, "Ağzından Çıkan Sözdür"
TrueCafe Internet Cafe Software Full İndir 6.01304.10 Türkçe Takı Tasarım Programı Matrix indir jewellery 3D Full 8.00
Copyright @ 2022 www. Fullprogramlarindir .net/ Tüm Hakları Saklıdır. Bilgi Telif Hakkı veya DMCA mail iletişim: bilgiabuse@gmail. com