Windows 7 Performance Edition İndir Hızlı Driverli 2022 v2


Orjinal Windows 7 Ultimate x86 ve x64 mimari isoları kullanılarak hazırlanan bu değerli çalışmada sistem içerisine driver entegre edildi. Güncelleştirmeler net framework 4.8 dahil olmak üzere windows 7 için geçerli son sürüm güncellemelerdir. Sistem içerisinden defender, telemetri vb gereksiz her şey silinmiş olup sistem performansı artırıldı. Windows 7 için gerekli olan bir çok driver içerisine özenle seçilip eklenmiştir. UAC devre dışıdır, sistemde herhangi bir görselleştirme yapılmamıştır. Bu sayede herkesin alıştığı arayüz kolay kullanımı ile sizlere sunuldu. Herhangi bir program içermez, resimlerden de görebileceğiniz üzere sadece net framework 4.8 + türkçe dili ve SmartFix aracı eklenmiştir.

CD-DVD ile kurulabilir, sistem içerisinde windows 10 boot dosyaları kullanıldı, Görünümü Windows 7’ye benzetildi. Bu sayede kafanız karışmayacak. Kurulum normalinden bir tık uzun sürüyor, eklenen driverlar kurulumun süresini uzatıyor, ancak kurulduktan sonra çok hafif olduğunu anlayacaksınız. ESD sıkıştırma içermiyor, boyutu zaten düşük. İndirince görürsünüz 🙂 Tüm güncelleştirme kalıntıları temizlendi, sistem içerisindeki loglar, gereksiz her şey silinmiştir. Bu sayede hem hafif hem hızlıdır. İnternet explorer 11 yüklü ve aktiftir. Resimlerde nelerin kapatılıp açıldığını görebilirsiniz. Masaüstüne tarayıcı için gereken klasör gelir. İsteyen siler, isteyen kullanır.

64 Bit için UEFI desteği vardır, hem gerçek bilgisayarda hem sanalda UEFI kurulum sorunsuzdur. Sadece kurulum biraz uzun sürüyor, onu da zaten açıkladım. 32 Bit mimari varsayılan olarak UEFI desteklemez, dolayısıyla UEFI kurulum söz konusu değildir.


Hatırlatma:

1-) Sistem içerisine driver entegre ettim. Arşiv içerisinde versiyon numaraları dahil yer alıyorlar.(Oku.txt) Kendi Driverlarımı Nasıl Entegre Edebilirim? > https://bit.ly/3INKpNQ

2-) Sistem normal şartlarda final sürümümdür. Başka bir güncelleme yayınlamayı düşünmüyorum. Sistemde herhangi bir kritik hata vb yoksa veya sistemin performansından çok fazla şikayet gelirse final v2 yayınlayabilirim. Kendi driverlarını entegre edemeyen arkadaşlar ise bana driver göndersin. Arşive ekler, yeni bir sistem çıkarırsam onun içine eklerim.

3-) Sistem orjinalliğini çok bozmadım, zaten windows 7 gayet hızlı bir sistem ben sadece ufak tefek yerleri yonttum. Bu yüzden bir çok bileşen halen duruyor.

4-) Kesinlikle güncelleştirme yapılmamasını öneriyorum. Defender, kötü amaçlı yazılım, windows 10’a yükseltme, lisans silici vb bir çok güncelleştirme gelebilir, bunları kurmayın sistem stabilliği anında gider çöp olur.————————————————————-

Boyut: 3.85 GB
Sıkıştırma: Zip / Şifresiz

————————————————————–


Win 7 Performance Edition

(((Alternatif)))

Win 7 Performance Edition

(((Alternatif)))

Win 7 Performance Edition

Paylaşmak Güzeldir
Yazar
"İnsanda Güzel Olan Yüzdür Yüzde Güzel Olan Gözdür. Ama İnsanı İnsan Yapan, "Ağzından Çıkan Sözdür"
Ranch Simulator İndir – Full PC – Türkçe + Online Samsung Notes Apk İndir – 4.2
Copyright @ 2022 www. Fullprogramlarindir .net/ Tüm Hakları Saklıdır. Bilgi Telif Hakkı veya DMCA mail iletişim: bilgiabuse@gmail. com