Visual C++ Redist Installer 1.6.0 İndir Katılımsız


Visual C++ Redist Installer, tüm uygulamalarınızın ve oyunlarınız için gerekli olan kütüphane dosyalarını temin eder. Runtime kaynaklı hataları çözer, “.dll” kayıp, “.dll” sistemde yok gibi hatalar alıyorsanız bu paket hepsini sizin için otomatik olarak çözer. Tamamen katılımsız kurulumdur. Önceki sürümlerin tümünü kaldırır ve sonrasında son sürüm paketleri otomatik olarak yükler. 32 bit işletim sistemine sadece 32 bit uygulamaları yüklerken 64 bit sisteme hem 32 hem 64 bit uygulamaları yükler. Bu sayede asla sistemde eksik “.dll” olmamasını sağlar. Bu paketlerin tümü microsoft tarafından yayınlanan “visual c++ redistributable” dosyalarından elde edilmiştir. Dolayısıyla her biri microsoftun sağladığı orjinal dosyalardır. Gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

Yapmanız gereken tek şey. Tüm oyun, tarayıcı vb. pencereleri kapatmak ve sonrasında bu uygulamayı çalıştırmak. Kurulum bitince size haber verir, sonrasında sistemi yeniden başlatın ve artık tamamen son sürüm paketlere kavuşun.


————————————————————-

Boyut: 30,6 MB
Sıkıştırma: Zip / Şifresiz

————————————————————–


Visual C++ Redist Installer

(((Alternatif)))

Visual C++ Redist Installer

(((Alternatif)))

Visual C++ Redist Installer

Paylaşmak Güzeldir
Yazar
"İnsanda Güzel Olan Yüzdür Yüzde Güzel Olan Gözdür. Ama İnsanı İnsan Yapan, "Ağzından Çıkan Sözdür"
Stick It to the Stickman İndir – Full PC + DLC Internet Download Accelerator Pro İndir – Full v7.1.1.1729
Copyright @ 2024 www. Fullprogramlarindir .net/ Tüm Hakları Saklıdır. Bilgi Telif Hakkı veya DMCA mail iletişim: bilgiabuse@gmail. com