GTA 4 Full İndir + Kurulum Tek link update Sorunsuz v1.2.0.59 2024


GTA 4 Bilmeyen yoktur malum talep olunca ekleyelim dedik oyunun konusu geniş silahınızı alarak sokaklarda terör estirip
dilediğinizi dövebilirsiniz. 🙂  arabaları gasp edip mafyanın içine girerek onları yok edebilirsiniz..
gerçi gta 5 bekliyoruz hala çıktığı an yine yenilenecek demiştik, yıllar sonra konuyu sizler için tazeledik
Türkçe yamada eklenmiştir.. dileyen mod yada trainer, de kullanıp oyuna,farklılık katabilrsiniz.


Grand Theft Auto IV: The Complete Edition

Rockstar Games’in milyonlarca kez indirilen ve oynanan dünyaca ünlü oyunu olan GTA, her yeni serisi ile ilgi görmeye devam ediyor. Grand Theft Auto IV ise serinin en popüler oyunlarından bir tanesi. Çünkü çok özel ve gelişmiş bir hikaye, pek çok görev, farklı özellikler ve karakterler arasında bağlantı gibi çeşitli ayrıcalıklara sahipsiniz. GTA IV çıktıktan sonra daha genişletilmiş bir paket olarak çıkarılan Grand Theft Auto IV: Episodes from Liberty City ise oyunun dördüncü serisinin ne kadar değerli olduğunu gösteriyor. İşte Grand Theft Auto IV: The Complete Edition ise bundan sonra çok daha popüler olmaya başladı.

Grand Theft Auto IV: The Complete Edition Nedir?

Son yılların en etkileyici ve hikayesi en güçlü oyunlarından bir tanesi olan GTA, her yeni serisi ile göz kamaştırmaya devam ediyor. Görsel ve ses açısından bambaşka bir yapım olan bu oyun, hikayesi ile de büyülüyor. Popüler şehirlerin oyuna en özel şekilde sokağı sokağına aktarılması da o şehrin büyüsünü oyuna taşıyor. GTA IV ise bu özellikleri çok daha öteye taşımış durumda. Bundan sonra piyasaya sürülen Episodes from Liberty City ise serinin genişletilmiş bir versiyonunu sunuyor. Ancak her ikisini de satın almanız gerekiyor. Yani hangisini satın alırsanız, onu oynayabiliyorsunuz. İşte burada devreye giren GTA IV: The Complete Edition, her iki oyunu aynı anda oynamanıza fırsat veriyor. Yani kapsamlı bir paket olarak düşünebilirsiniz.

Grand Theft Auto IV: The Complete Edition İnceleme

GTA IV hikayesinde üç farklı oyuncu ile oyun oynayabiliyorsunuz. Üstelik karakterler arasındaki geçiş de son derece kolay. Niko Bellic, Luis Lopez ve Johnny Klebitz olan bu karakterlerin her birinin farklı hayatı, fiziksel özellikleri ve yetenekleri bulunuyor. Ayrıca DLC ve ana oyun göz önünde bulundurulduğunda farklı oyun özelliklerinin ortaya çıktığı da açık. Ancak her iki oyunu da ayrı ayrı indirmek gerekiyor. İşte Complete Edition buna harika bir çözüm. Çünkü bu sürümü indirerek hem GTA IV hem de Episodes from Liberty City oynanabiliyor.

Oyunda araç kullanırken, yürürken, ateş ederken veya farklı bir aktivite gerçekleştirirken, oyunun grafikleri sayesinde gerçekliği sonuna kadar hissedebiliyorsunuz. Oyunun en özel tarafı bu. Bunun yanı sıra grafikler ve ses efektleri sayesinde kendinizi oyunun bir parçası olarak görebiliyorsunuz.

Grand Theft Auto 4: The Complete Edition Türkçe Yama

Bildiğiniz üzere GTA IV’te Türkçe dil desteği bulunmuyor. Bu da bazı oyuncuların yabancı dilde oynamayı sevmedikleri için oyundan yeterince zevk alamamalarına sebep oluyor. Ancak Grand Theft IV: The Complete Edition Türkçe yama desteği sunan oyunindir.cafe, GTA IV’ün tüm dinamiklerinden en eğlenceli şekilde yararlanmanızı sağlıyor. Üstelik Türkçe yamayı kolayca indirebiliyor ve oyununuza entegre edebiliyorsunuz. Tabii ki tek seçenek bu değil. Aynı durum diğer GTA IV sürümlerinde de geçerli. Bu şekilde Türkçe yama fırsatından yararlanarak, GTA eğlencesini sonuna kadar yaşayabiliyorsunuz.

GTA 4: The Complete Edition Sistem Gereksinimleri

Grafikleri, ses efektleri ve hikayesi gibi pek çok özel ayrıntısı bulunan GTA IV, son dönemin en çok oynanan oyunları arasında zirvede yer alıyor. GTA IV: The Complete Edition ise her iki GTA IV’ün birlikte oynanabildiği bir kapsamlı versiyonu. Böylece ikisini ayrı ayrı satın almadan, kolayca bilgisayarınıza indirebiliyorsunuz. Peki, GTA IV: The Complete Edition sistem gereksinimleri nelerdir?

Yukarıdaki sistem gereksinimlerine sahip olan bilgisayarınızda GTA IV eğlencesini sonuna kadar çıkarabilirsiniz. Bunun yanı sıra GTA IV: The Complete Edition indir fırsatı sayesinde oyunindir.cafe üzerinden oyunu kolayca indirebilir ve bilgisayarınıza kurulumunu gerçekleştirebilirsiniz. Oyun indirmenin yanı sıra Grand Theft Auto IV: The Complete Edition Türkçe yama seçeneği sayesinde oyunu Türkçe dil desteği ile oynayabilirsiniz. Tüm bu fırsatları eksiksiz şekilde size sunmaya devam eden oyunindir.cafe, pek çok kategoriden oyunlar, yamalar ve modları kolayca indirmenize fırsat sağlamaktadır. Ayrıca oyun havuzu sürekli güncellendiğinden, ihtiyacınız olan tüm oyunlar ve diğer programlara da web sitesi üzerinden kolayca ulaşılabilmektedir. Siz de bu şekilde kolayca bilgisayarınıza indirdiğiniz GTA IV: The Complete Edition sayesinde eğlenceyi sonuna kadar hissedebilirsiniz.

 

Grand Theft Auto IV: The Complete Edition indir ve GTA IV eğlencesini yaşamaya devam et. Complete Edition Türkçe yama ve daha fazlası için tıklayın!
 Grand theft auto IV PC Minimum VE Gereksinim?
Ram: 2  GB+ Xp ve vista için gerekli. bellek
HDD: 50 GB+ Disk. boyutu
Ekran kartı: 256+ 1gb ve üst. yeterli.
Windows: x64 ve 32 bit XP+  Vista+ 7 + 8 8.1 eski sürüm  +10 VB
DX: 10 9+ en az: Sürüm
İşlemci: 1.8 GHZ, Ve üstü kafi.


GTA 4 Yeni Sistem ve Gereksinim?

Ram: 4 GB + ve üstü ++ bellek
HDD: 110 GB ++
Ekran kartı: Nvidia GeForce GT 9800 1gb ve ++ amd hd 4870+ 1gb
Windows: (64-Bit) 10+11
DX: 10 Sürüm ++
İşlemci: Intel Core 2.5 GHz +Grand theft auto IV Yeni Link1


Grand theft auto IV Yeni Link2


Grand theft auto IV Yeni Link3


Torrent+ YeniGTA 4 Full Hızlı Link1 İndir

(((Alternatif)))
GTA 4 Full Hızlı Link2 İndir


(((Alternatif)))
GTA 4 Full Hızlı Link3 İndir


TORRENT


 not: en alt linkler xp vista 7 8 8.1 için yeni olan sadece win 10 ve 11 için


Paylaşmak Güzeldir
Yazar
"İnsanda Güzel Olan Yüzdür Yüzde Güzel Olan Gözdür. Ama İnsanı İnsan Yapan, "Ağzından Çıkan Sözdür"
Teorex Inpaint İndir – Full v10.2.4 Rötüş Programı Disco Elysium İndir – Full PC + Bütün DLC – Türkçe
Copyright @ 2024 www. Fullprogramlarindir .net/ Tüm Hakları Saklıdır. Bilgi Telif Hakkı veya DMCA mail iletişim: bilgiabuse@gmail. com