Windows 8.1 Pro Performance Edition 2021 Hızlı Türkçe

Windows 8.1 Pro Performance Edition 2022 Hızlı Türkçe Eylül


Windows 8.1 Pro Performance Edition 2022, piyasanın en hızlılarından benim hazırladığım çalışmadır. Biliyorsunuz ki tüm modifiye çalışmalarımda yaptığım ayarların büyük bir bölümünü “Güncelleme Notları” adı altında paylaşıyorum. Aynı şeyler bu çalışma içinde geçerlidir. Aşağıdan ayarlara göz atıp sonrasında indirip kurulum sağlayabilirsiniz.

Daha fazla driver desteğine sahip olmak için windows 10 boot dosyaları kullanılmıştır. Haricen herhangi bir driver eklenmesi yapılmamış olup en hızlı windows 8.1 iso olmak için ince ayarları özenle seçtim. Bu sistemin daha hafifi olan Windows 8.1 SL Performance Edition 2021 ile aynı ayarlara sahiptir. Microsoftun çaldığı veriler, güvenlik duvarı üzerinden adresler eklenerek engellenmiştir. Tabii ki kurulum sırasında key girmeden yola devam edebilirsiniz. İsterseniz de key girip aktive edebilirsiniz. İçerisinde herhangi bir aktivasyon aracı bulunmaz, “software klasör desteği” bulunur. Software klasörüne atacağınız “katılımsız programlar” masaüstü gelirken kurulmaya başlar. “.Net Framework 3.5 ve 4.8 aktif” Daha detaylı ayarları güncelleme notları adı altında bulabilirsiniz. Uyarmak istiyorum tekrar tekrar. Güncelleme notları okumayanlar ve konu ile ilgisi olmayan yorum yapanlar uzaklaştırılacaktır.


Lütfen Okuyun > Güncelleme Notları < Lütfen Okuyun


Kurulum Aşamaları Kullanıcı Kontrolünde Tümünü Siz Yapıcaksınız.


Windows 8.1 Pro Performance Edition 2022

(Alternatif Linkler)

Windows 8.1 Pro Performance Edition 2022

(Alternatif Linkler)

Windows 8.1 Pro Performance Edition 2022


Paylaşmak Güzeldir
Yazar
Karanlığın en koyu olduğu an güneşin doğmaya en yakın olduğu zamandır...
Crysis Warhead İndir – Full Türkçe PC – DLC Spotify Premium Apk İndir – Full MOD 2022 SINIRSIZ Müzik
Copyright @ 2022 www. Fullprogramlarindir .net/ Tüm Hakları Saklıdır. Bilgi Telif Hakkı veya DMCA mail iletişim: bilgiabuse@gmail. com