Windows 8.1 Pro Lite İndir | Türkçe 2021 | Güncel | Kasım


Windows 8.1 Pro Lite İndir, KiNGHaZe tarafından hazırlanan komple güncel ve hızlı bir lite sistemdir. Windows 8.1 için performans ve çeşitli iyileştirmeler yapılmış aynı zamanda gereksiz ne var ne yok silinmiştir. Mağaza (Store), xbox, mağaza uygulamaları, onedrive, arka planlar, bildirim sesleri vb ne varsa sistemden özenle ve en düzgün şekilde çıkarılmıştır. Ram kullanım değerlerini resimlerden görebilirsiniz. Çok sade bir sistem, sanala kurup test edip ne var ne yok diye inceleyebilirsiniz. Bu sayede istediğiniz bir şey silinmiş mi silinmemiş mi anlarsınız.

Sanal lisans dahil bir çok şey silindiğiden ötürü sistem sanalda lisanslanmaz. Gerçek pc’de denenmiştir, masaüstüne gelen aktivasyon içerisinden aktive edebilirsiniz. Aracın yanında lisanslamak için resimleri mevcuttur. Sizde eski bilgisayarlarınız için en uygun sistemi artık bu sistem olarak düşenebilirsiniz. Malum win7 devri bitti, bu sistem güncelleme almaz. Güncelleme bölümü silinmiştir, tamamen temizlik yapıldı. Yazıcılar kablolu olarak denenmiştir. Herhangi bir sıkıntı çıkmamıştır. İçerisine yaklaşık olarak 1 gb boyutunda driver eklenmiştir. Bu sayede daha kolay bir şekilde sisteme kavuşmuş oluyorsunuz.
Windows 8.1 Pro Lite İndir @KiNGHaZe Link1

(((Alternatif)))

Windows 8.1 Pro Lite İndir @KiNGHaZe Link2

(((Alternatif)))

Windows 8.1 Pro Lite İndir @KiNGHaZe Link3


şifre: www.fullprogramlarindir.net


Paylaşmak Güzeldir
Yazar
"İnsanda Güzel Olan Yüzdür Yüzde Güzel Olan Gözdür. Ama İnsanı İnsan Yapan, "Ağzından Çıkan Sözdür"
Insurgency Sandstorm İndir – Full PC + Türkçe – Online Tencent Gaming Buddy İndir – Full PC PUBG Oyunu
Copyright @ 2022 www. Fullprogramlarindir .net/ Tüm Hakları Saklıdır. Bilgi Telif Hakkı veya DMCA mail iletişim: bilgiabuse@gmail. com