Windows 10 Enterprise LTSC 2019 Performance Edition

Windows 10 Enterprise LTSC 2019 Performance Edition | Temmuz


Windows 10 Enterprise LTSC 2019 Performance Edition indir, günlük kullanım için en iyi ve en hafif sistemlerden bir tanesidir. Microsoftun gönderdiği saçma sapan her güncellemeyi almayan sadece güvenlik güncellemelerini içeren Windows 10 LTSC bu yüzden çok tercih ediliyor. Oyun için önermiyorum ancak bir ev kullanıcısının günlük işlerini yapabilecek düzeyde en rahat sistemdir. Sistemde varsayılan olarak store ve windows 10 uygulamaları bulunmuyor. Çok seri bir şekilde çalışan bu sürüm aynı zamanda tabii ki bir takım dezavantajlar getiriyor. Daha öncede belirttiğim oyun bağımlısı olanlar, sürekli oyun oynayacak arkadaşlar için uygun değil. Nedeni ise latency değerlerinin yüksek olması kaynaklı ve her ekran kartı driver bu sisteme uyumlu olmayabiliyor. Bu yüzden sistem ev kullanıcısı için dizayn edilmiştir.

Aynı zamanda, sistemin zaten kendiliğinden hızlı olması performance edition yaparken bana kolaylık sağladı. Sistemin performansını tavan yapmak için gereken bir sürü ayarı sizler için yaptım. Windows 10 Performance Editions konusundaki tüm ayarları içerir. Tabii ki varsayılan olarak bazı programların yüklü olmaması sebebiyle ayarların bir kısmı bu sistem için otomatik olarak geçersiz sayılıyor. Bunları daha detaylı öğrenmek istiyorsanız Windows 10 LTSC hakkında bilgi edinin.

Recovery bölümü gereksiz olduğu için silinmiştir. Bu sayede sistem boyutu düşürülmüştür. İndirme linkinde çıkan boyut gerçek anlamıyla aslında boyutu düşürülmüş seviyede olan bir çalışma ürünüdür. Normal şartlarda bu sistem zaten boyut dolayısıyla çok fazla yer kaplıyor. Ram kullanımı konusunda normal değerler seyreder ancak emin olun çok daha rahat bir kullanım sizi bekliyor. Bunu hesaba katın ve ona göre eleştiri yapın 🙂


Windows versiyonu: 1809 | İşletim Sistemi Derleme Numarası: 17763.2091 | Dil: Türkçe
Aktivasyon: Otomatik Aktivasyon Yoktur. Masaüstüne Araç Gelir.
Net Framework: 3.5 Aktif 4.8 Güncellemeleri  Yüklüdür.


Sistemden Görselleri Görelim Diyenler İçin

Görüntüler x86 Sistemde Aktivasyon İşlemi Yapıldıktan Sonra Alınmıştır.


Win 10 Enterprise LTSC 2019 Perf Edition

(((Alternatif)))

Win 10 Enterprise LTSC 2019 Perf Edition

(((Alternatif)))

Win 10 Enterprise LTSC 2019 Perf Edition x86

Win 10 Enterprise LTSC 2019 Perf Edition x64

Paylaşmak Güzeldir
Yazar
Karanlığın en koyu olduğu an güneşin doğmaya en yakın olduğu zamandır...
    Abelssoft EverDoc Full 2021 v5.02 İndirAll In One Runtimes 3.3 – Katılımsız