Photo Pos Pro v3.75 Build 28 Full Tam indir

Ücretsiz Resim Editörü

Photo Pos Pro, kendi resimlerinizi oluşturabileceğiniz ve elinizde bulunan resim dosyaları üzerinde düzenlemeler yapabileceğiniz, profesyonel resim işleme araçlarına sahip başarılı ve ücretsiz bir resim düzenleme editörüdür.

Programın yükleme adımları sırasında karşınıza gelecek menülere dikkat etmeniz gerekmektedir, çünkü kurulum sırasında bilgisayarınıza araç çubuğu ve ana sayfa tekliflerini kurmanızı isteyecektir.

Photo Pos Pro’un arayüzünün standart resim düzenleme programlarından çok farkı olmasa da ilk kez programı açtığınızda karşınıza gelecek birçok araç nedeniyle kafanız biraz karışabilir.

Bu program yardımıyla resimlerinize çerçeve ekleyebilir, kolajlar hazırlayabilir, kırpma yapabilir, istenmeyen nesneleri kaldırabilir, kırmızı göz sorunlarını düzeltebilir, tebrik kartları oluşturabilir, ateş efektleri ve film afiş dizaynları hazırlayabilir, imza ekleyebilir, farklı efektler uygulayabilir ve burda saymadığım daha birçok işlem gerçekleştirebilirsiniz.

Photo Pos Pro sayesinde resim düzenleme ve geliştirme işlemlerine yeni başlayan kullanıcılar bile kolaylıkla profesyonel işler ortaya koyabilir.

Sistem kaynaklarınızı fazlaca kullanıyor olsa da benzeri programlarla karşılaştırdığınızda daha sistem dostu olduğunu söylememiz mümkün. Resim dosyalarınızı düzenlemek ve kendi resimlerinizi yaratmak için Photo Pos Pro’u gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

————————————————————-

Boyut:130-mb
Sıkıştırma: Rar / Şifresiz
Tarama: Webroot. / Durum Temiz

————————————————————–Photo Pos Pro

(((Alternatif)))

Photo Pos Pro

(((Alternatif)))

Photo Pos Pro
yeni

Paylaşmak Güzeldir
Yazar
"İnsanda Güzel Olan Yüzdür Yüzde Güzel Olan Gözdür. Ama İnsanı İnsan Yapan, "Ağzından Çıkan Sözdür"
    JpegMini Pro Full 3.2.0.1Bitwig Studio Full v4.0.1 Müzik Programı İndir